Cita informācija

Vēsture un filozofija

Hīrons - mitoloģisks tēls, viens no kentauriem – puscilvēks, puszirgs, kas simbolizē gudrību un skološanu. Izglītojies dažādās zinātnēs, fiziskos vingrinājumos, mākslā, dziedniecībā, bet pats galvenais, sintēzes mākslā jeb spējā sasaistīt dažādas sfēras.

Hīrons bija izslavēts ar savu gudrību. No Artemīdas un Apollona viņš bija saņēmis gudrības svētību. Daudzu varoņu, tajā skaitā Hērakla, skolotājs. Draudzējās ar dieviem un valdniekiem, un tie viņam uzticēja skolot savus bērnus. Starp visām citām skolotāja spējām Hīronam piemita īpaša dziedniecības spēja. Hīrona simbolika veterinārmedicīnā iemieso izglītošanos un izglītotprasmi. Tā cauri gadsimtiem atspoguļojas veterinārārsta profesijā, ar kuru lepojamies.

 

Firma „Hīrons” ir dibināta 1996.gada 29.jūlijā, darbu uzsāka 1996.gada 17.novembrī. 

Šo dienu ik gadu atzīmējam kā svētkus, kurus svinēt aicinām kopā visus darbiniekus un draugus.

Tiecamies uz kvalitāti, nevis kvantitāti, tāpēc SIA”Hīrons” neveido jaunas filiāles. Mūsu piedāvājumus neatradīsiet kolektīvās iepirkšanās portālos, jo sniedzam pakalpojumus par cenām, par kādām  iespējams nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu.

Veterinārārstu studijas ilgst 6 gadus un ir vienas no pasaulē dārgājakām studijām. Profesionālās kvalifikācijas uzturēšanai nepieciešamās izmaksas gadā vienam veterinārārstam var sasniegt pat vairākus tūkstošus eiro. Mūsu veterinārārsti un pat asistenti apmeklē kvalifikācijas paaugstināšanas seminārus kā Latvijā, tā ārpus tās. Saņemot pakalpojumu, jūs pērkat mūsu zināšanas un kompetenci.

Ekonomiskās situācija ietekmē arī dzīvnieku īpašniekus, tāpēc pakalpojumu kvalitāte SIA”Hīrons” ir augstāka nekā cenas.